https://eprekyba.eu/

Esame pirmaujanti skaitmeninių paslaugų įmonė, padedanti tobulėti naudojantis skaitmeninės medijos galia.

ApieMes

Siūlome puikius sprendimus, padedančius plėsti jūsų verslą.

„Eprekyba“ įsipareigoja teikti puikius sprendimus, padėsiančius jūsų verslo augimui ir sėkmei konkurencingoje skaitmeninėje aplinkoje. Mūsų ekspertų komanda puikiai pritaiko skaitmeninės rinkodaros strategijas, kurios atitiktų jūsų verslo poreikius, užtikrintų maksimalią IG ir išmatuojamus rezultatus.

Mūsų komanda yra įsipareigojusi kurti novatoriškus skaitmeninės rinkodaros sprendimus, sukurtus specialiai unikaliems jūsų verslo poreikiams.

„Eprekyba“ teikia pirmenybę kokybei, kuri garantuoja išmatuojamus rezultatus ir optimizuoja mūsų gerbiamų klientų IG.

diverse-friendly-coworkers-talking-using-digital-tablet-in-office-.jpg

Gaukite daugiau pardavimų

su kūrybiškumu skaitmeninėje rinkodaroje.

KodėlPasirinkite mus

Padidinkite savo verslą skaitmenine rinkodara

Skaitmeninė rinkodara gali daryti didelę įtaką įvairaus dydžio įmonėms, pagerindama jų matomumą internete, pritraukdama aukšto lygio perspektyvas ir galiausiai padidindama pajamas.

Padidėjęs matomumas internete

Taktika, pvz., socialinės žiniasklaidos rinkodara, skaitmeninės rinkodaros srityje, gali padidinti įmonės matomumą internete ir pritraukti tikslingesnį svetainės lankytojų srautą.

Geresnis taikymas

Naudodama duomenimis pagrįstas strategijas, skaitmeninė rinkodara leidžia įmonėms tiksliai nukreipti ir įtraukti potencialius klientus, taip užtikrinant itin efektyvų numatomos auditorijos pasiekiamumą.

Patobulintas klientų įtraukimas

Skaitmeninė rinkodara palengvina tiesioginį klientų įtraukimą, suteikia individualizuotą patirtį ir plėtoja ilgalaikius verslo ryšius.

Mūsų istorija

Kur Tai Prasidėjo?

„Eprekyba“ kilo iš paprastos, bet galingos idėjos: padėti verslui klestėti skaitmeniniame amžiuje. Ši koncepcija atsirado iš pirmų lūpų stebint iššūkius, su kuriais susiduria verslas nuolat kintančioje skaitmeninėje aplinkoje, ir pabrėžiamas itin svarbus partnerio, galinčio teikti efektyvius, pritaikytus skaitmeninės rinkodaros sprendimus, poreikis.

Vadovaujantis šia vizija, buvo suburta speciali ekspertų komanda iš įvairių skaitmeninės rinkodaros, technologijų ir verslo strategijos sričių. Jie suvienijo jėgas siekdami sukurti įmonę, kuri galėtų iš tikrųjų paveikti verslo savininkų gyvenimą.

Nuo kuklios veiklos pradžios „Eprekyba“ virto klestinčia skaitmeninės rinkodaros agentūra, pripažinta duodančia išmatuojamus rezultatus ir teikiančią išskirtines paslaugas. Bendradarbiaudami su įvairaus dydžio įmonėmis įvairiose pramonės šakose, padėjome joms pasiekti savo tikslus ir pasiekti precedento neturintį sėkmės lygį.

Mūsų sėkmė grindžiama dideliu įsipareigojimu savo klientams ir nepaliaujama aistra naujovėms. Nuolat tyrinėjame naujas technologijas ir strategijas, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai išlaikytų konkurencinį pranašumą dinamiškoje skaitmeninėje aplinkoje.

Kai plečiame savo paslaugas ir ieškome naujų galimybių, pagrindinės mūsų vertybės – sąžiningumas, skaidrumas ir kompetencija – išlieka nepakitusios. Esame tvirtai įsitikinę, kad palaikydami šias vertybes galime ir toliau daryti teigiamą poveikį mūsų remiamoms įmonėms ir padėti joms realizuoti visą savo potencialą.

Mūsų keturi ramsčiai


Kokybė

Mūsų vizija – teikti absoliučiai aukščiausios kokybės paslaugas.


Pasitenkinimas

Mes gyvename klientų pasitenkinimu. Tai mūsų pagrindinis šūkis.


Kūrybiškumas

Kas yra rinkodaros komanda be kūrybiškumo? padarome tam galą.


Palaikymas

Būdami pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, esame vienas mėgstamiausių prekių ženklų.

Vis dar sutrikęs? Gaukite konsultaciją

Neleiskite, kad sumaištis ar netikrumas sulaikytų jūsų verslą. Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotume konsultaciją ir žengtume pirmąjį žingsnį skaitmeninės rinkodaros sėkmės link.


Nemokama konsultacija