https://eprekyba.eu/

FAQ

Dažnai užduodami klausimaiKlausimai

Raskite atsakymus į savo klausimus

Žemiau rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Eprekybos“ skaitmeninės rinkodaros paslaugas. Jei turite daugiau klausimų ar rūpesčių, susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos.

Pasirinkite norimą planą ir atsiskaitykite.

Taip. Mes gyvename teikdami išskirtinį klientų aptarnavimą. Mūsų klientų aptarnavimo komanda pasiruošusi jums padėti bet kada.

Taip. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums padėsime viskuo.

absoliučiai. Siekdami maksimalaus saugumo, naudojame pažangų 256 bitų SSL šifravimą.

Man and a woman working out of office

Gaukite daugiau pardavimų

su kūrybiškumu skaitmeninėje rinkodaroje.

Papildomi klausimai

Jei kiltų kokių nors papildomų klausimų ar nuogąstavimų, kurių neaptarta mūsų DUK, nedvejodami susisiekite su mumis. Mūsų komanda yra jūsų žinioje, kad pasiūlytų atsakymus ir pagalbą, reikalingą jūsų skaitmeninės rinkodaros tikslams pasiekti.

Siūlome kiekvieno užsakymo peržiūrą, kad galėtumėte prašyti pakeitimų po pristatymo, jei jis atitinka pradinę projekto informaciją.

Dirbame su įvairiomis socialinės žiniasklaidos platformomis, įskaitant Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ir kt. Kartu su jumis nustatysime, kurios platformos geriausiai tinka jūsų verslui.

Vis dar sutrikęs? Gaukite konsultaciją

Neleiskite, kad sumaištis ar netikrumas sulaikytų jūsų verslą. Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotume konsultaciją ir žengtume pirmąjį žingsnį skaitmeninės rinkodaros sėkmės link.